Home
  • Merken
  • Parfum
  • Verzorging
  • Make‑up
  • Herenverzorging
  • Haar
  • Zon
  • Sets
  • Diversen
  • Uitverkoop
  • Aanmelden
  • Bedrijf
  • Verzending
  • Betaalmethoden
  • Geld‑terug‑garantie
  • Algemene voorwaarden
  • Herroepingsrecht
  • Gegevensbescherming
veelgevraagd:
  • Shiseido
  • Olaplex 3
  • Orphica Realash
  • Revitalash
  • Hugo Boss
  • Cadeaubon
Geen resultaten Resultaat: Resultaten:
Filter merkwinkel
Filter actief
Alles verwijderen
chaarmant
naar de merkwinkel

Lijnen + –

Foto komt binnenkort Hair Tools
Foto komt binnenkort Hair Care

Haarverzorging

+ –
Foto komt binnenkort Hair Care

Accessoire

+ –
Foto komt binnenkort Hair Tools

Productsoort + –

prijs + –

12 — 27 €
toepassen
vandaag tot8%1
becommerce gecertificeerd.
Deze winkel is onafhankelijk gecertificeerd en biedt 30 dagen geld-terug-garantie Meer informatie
chaarmant

chaarmant Hair Care

  • chaarmant Hair Care N0 Deep Cleansing Extensions Shampoo Shampoo 200 ml
    200 ml
    N0 Deep Cleansing Extensions Shampoo Shampoo
    € 15,90 € 14,99 € 74,95 / 1l
    Je bespaart 5%
  • chaarmant Hair Care N1 Daily Routine Extensions Shampoo Shampoo 300 ml
    300 ml
    N1 Daily Routine Extensions Shampoo Shampoo
    € 20,90 € 19,99 € 66,63 / 1l
    Je bespaart 4%
  • chaarmant Hair Care N4 Leave-in Wonder Spray Mask Conditioner 200 ml
    200 ml
    N4 Leave-in Wonder Spray Mask Conditioner
    € 22,90 € 20,99 € 104,95 / 1l
    Je bespaart 8%
  • chaarmant Hair Care N3 Daily Extensions Conditioner Conditioner 300 ml
    300 ml
    N3 Daily Extensions Conditioner Conditioner
    € 23,90 € 22,99 € 76,63 / 1l
    Je bespaart 3%
  • chaarmant Hair Care N5 Daily Extensions Oil Elixir haarolie 100 ml
    100 ml
    N5 Daily Extensions Oil Elixir haarolie
    € 26,90 € 25,99 € 259,90 / 1l
    Je bespaart 3%
  • chaarmant Hair Care N2 Ultimate Extensions Hair Mask haarbehandeling 250 ml
    250 ml
    N2 Ultimate Extensions Hair Mask haarbehandeling
    € 26,90 € 25,99 € 103,96 / 1l
    Je bespaart 3%

Top zon + –

K18 Hair
K18 Hair
Revlon Professional Equave
Revlon Professional Equave
Wella Professionals Eimi
Wella Professionals Eimi
L'Oréal Professionnel Tecni.Art
L'Oréal Professionnel Tecni.Art
Vichy Dercos
Vichy Dercos
Meer
Juridische kennisgevingen:
Alle prijzen incl. BTW & excl. verzendkosten
chaarmant Hair Care

Geld-terug-garantie + –

Wij zijn ervan overtuigd dat u tevreden zult zijn met easycosmetic. Daarom bieden wij u een geld-terug-garantie: producten die u in onze webshop heeft gekocht, kunt u binnen 30 dagen zonder reden terugsturen. U krijgt het aankoopbedrag inclusief verzendkosten dan terug. De kosten van de terugzending zijn wel voor uw rekening. Om aanspraak te kunnen maken op een geld terug garantie regeling, moeten de geretourneerde goederen ongebruikt en in de originele verpakking aan easycosmetic gestuurd worden.

Jouw toegang tot een wereld vol schoonheid en exclusiviteit Schrijf je in en ontdek onze exclusieve beautydeals Ontgrendel Informatie over hoe wij omgaan met uw gegevens vind je in onze Privacybeleid. Je kunt te allen tijde bezwaar maken tegen het gebruik van uje e-mailadres voor reclamedoeleinden door een informele e-mail te sturen, zonder dat dit andere kosten met zich meebrengt dan de verzendkosten volgens de basistarieven.
Je bent er bijna... Voeg je naam en interesses toe:
Ga verder Opgeslagen Controleer je e-mail op mustermann@web.de en bevestig je aanmelding.
Oeps! Het e-mailadres mustermann@web.de ontvangt de nieuwsbrief al. Controleer je spamfolder en voeg de afzender service@easycosmetic.be toe aan je lijst met vrienden en kennissen. Terug
easycosmetic
Betaalmethoden:
PayPalBancontactVisaMastercardKlarna
Bestelling:
Verzendkosten
Garantie
betaling
Retourzending
Contract herroepen
Service:
Leveringsstatus
Help
Contact
Woordenlijst
Batterijverwijdering
Aanbieder:
Bedrijf
Alg. Voor‑
warden
Herroepingsrecht
Gegevens‑
bescherming
Cookies
Topmerken:

CliniqueShiseidoClarinsChanelEstée LauderDolce & GabbanaHermèsDiorNarciso RodriguezGuerlain

2F2C7F680822
Registreer nu
Naar welke e-mail moeten we u de speciale aanbiedingen sturen?
voor dames voor heren
Met uw registratie gaat u akkoord met het ontvangen van promotionele e-mails en met ons privacybeleid. Een annulering is te allen tijde mogelijk.
bijna volbracht
Controleer uw e-mail en activeer daar uw speciale aanbiedingen. alles duidelijk
Oeps!
Deze e-mail is al bij ons geregistreerd. Controleer de spam-map in uw emailbox. alles duidelijk
OK